Firma

Od pierwszych dni istnienia specjalizacją naszego przedsiębiorstwa jest produkowanie konstrukcji aluminiowych takich jak: zadaszenia, podesty sceniczne, kratownice, barierki koncertowe oraz sceny mobilne. Prowadzimy również usługi w obszarze związanym ze spawaniem i obróbką aluminium, żeliwa i stali nierdzewnych.

Sprawiamy, aby niemożliwe stało się możliwe.

 

 

Firma ALSPAW jest technicznie, organizacyjnie oraz logistycznie przygotowana do podjęcia każdego wyzwania stawianego przez wymagającego klienta.

Przez blisko 20 lat działalności firma dzięki wysokiej jakości wytwarzanych produktów zbudowała silną i dobrze kojarzoną markę. Wysoki profesjonalizm kadry menedżerskiej zapewnił firmie miejsce w czołówce producentów branży rozrywkowej.

Misją firmy ALSPAW jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania klientów. Wartościami podstawowymi na które ukierunkowujemy naszych pracowników są: rzetelność, uczciwość, szybkość realizacji zamówień, zgodnie z potrzebami klienta oraz w wyznaczonym terminie. Dodatkowo doskonale przygotowana kadra inżynierska w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym gwarantują najwyższy standard linii produkcyjnej. Wysoka jakość wyrobów oraz troska o ochronę środowiska naturalnego potwierdzone zostały świadectwami wydanymi przez odpowiednie instytucje.

Cieszymy się uznaniem wśród naszych stałych odbiorców, dlatego posiadamy pozycje lidera na rynku rozrywkowym. ALSPAW posiada rozwiniętą sieć sprzedaży na terenie Polski oraz eksportuje swoje produkty na rynek zagraniczny.

alspaw

alspaw

 
Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności