Sprawiamy, aby niemożliwe stało się możliwe.

Firma ALSPAW od 1994 roku jest światowym liderem w produkcji aluminiowych systemów scenicznych. Specjalizujemy się w kompleksowej produkcji scen mobilnych, zadaszeń, barierek ochronnych, podestów scenicznych, konstrukcji wystawienniczych, konstrukcji dyskotekowych, trawersów DUO, TRI, QUADRO.

Firma ALSPAW oferuje kompleksowe usługi, wysoką jakość produktów, unikalne rozwiązania technologiczne dające funkcjonalność, wszechstronność użycia niezależnie od rozmiarów imprezy i ponad wszystko dbamy o troskę i bezpieczeństwo naszych Klientów- spełniamy europejskie normy bezpieczeństwa.

  • Sceny mobilne produkowane przez ALSPAW to profesjonalne sceny zaprojektowane z myślą o branży rozrywkowej. Stanowią idealne rozwiązanie dla masowych imprez, od małych spotkań po duże koncerty.

  • Firma ALSPAW oferuje unikalne rozwiązania konstrukcji tworzonych z trawersów Duosystem,
    Trisystem oraz Quadrosystem dających funkcjonalność i przede wszystkim troskę o bezpieczeństwo.

  • Firma ALSPAW oferuje unikalne rozwiązania konstrukcji dachowych dające funkcjonalność i ponad wszystko troskę o pełne bezpieczeństwo. W naszej ofercie można znaleźć pełną gamę zadaszeń: jednospadowe, dwuspadowe, profilowane a także tunelowe.

  • Mobilna Trybuna to najnowszy produkt ALSPAW PRODUCT GROUP, trybuna umieszczona jest w przyczepie do transportu, czas rozłożenia to tylko 60 min przez 1 osobę.

  • Modułowe podesty sceniczne są profesjonalnymi systemami scenicznymi, które są produktem bazowym do tworzenia scen do zadaszeń uwzględniając podesty do chórów, podium na konferencje, wybiegi na pokazy mody, podium do ekspozycji targowych oraz widowni do teatrów.

  • Aluminiowe barierki koncertowe są estetycznym i profesjonalnym zabezpieczeniem masowych imprez. Zapewniają doskonałą kontrolę nad napierającym tłumem, nie powodując odbić dźwięku. W pełni składana konstrukcja zapewnia maksymalną oszczędność miejsca podczas transportu.

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności