Jelgava

Jelgava
9-11.02.2018

W dniach od 9 do 11 lutego w "festiwalowej stolicy Łotwy", Jelgavie odbył się Dwudziesty Międzynarodowy Festiwal Rzeźby w Lodzie. Festiwal ten uznawany jest za największe zimowe wydarzenie w krajach nadbałtyckich. W tegorocznym, jubileuszowym festiwalu udział wzięło ponad trzydziestu profesjonalnych rzeźbiarzy z 10 rożnych krajów, którzy rywalizowali między sobą o miano najlepszego. Bogaty program artystyczny imprezy, w tym liczne koncerty, przyciągnęły wielu odwiedzających, których nie odstraszył panujący w tych dniach ponad 10 stopniowy mróz.

Specjalnie na to wydarzenie firma ALSPAW wykonała, dostarczyła i zmontowała zadaszenie typu PR (Pitch Roof) o wym. 16m x 11m x 10,9m z możliwością przebudowy na 13m x 11m x 10,9m.

Unikalny kształt dachu zapewnia lepszą akustykę i sprawne odprowadzanie wody opadowej, a przy tym odznacza się nowoczesnym i dynamicznym wyglądem.

Całość konstrukcji została przebadana w specjalistycznej jednostce pod względem wytrzymałości, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami dało gwarancję bezpieczeństwa i zadowolenia zarówno ze strony organizatorów, jak i samych widzów.

 

 

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności